CZWARTA FALA ŚMIECHU W KŁOBUCKIM MOKU

Już 13 lutego w Miejskim Ośrodku Kulury w Kłobucku czeka nas mocna dawka śmiechu. Na scenie pojawi się młody kabaret Czwata Fala. Bilety w cenie 20zł można nabyć w MOK Kłobuck.

Czwarta Fala to trzech, jak sami o sobie mówią kumpli, którzy postanowili zmienić swoje życie i założyli kabaret. Grupa powstała w 2009 roku w Kilelcach i powoli zdobywa krajową scenę kabaretową. W skład kabaretu wchodzą: Mateusz Lewkowicz i Damian Lebieda, oraz Bartek Cedro. W swojej działalności dali się już poznać jako prześmiewcy rzeczywistości. Mają na swoim koncie 3 programy, które doceniła publiczność w całej Polsce.

Czwarta fala charakteryzuje się młodością i pomysłowością, panowie mogą się pochwalić 50 nagrodami zdobytymi na przeglądach i festiwalach kabaretowych. Ich najbardziej znanymi kreacjami są dwaj nierozgarnięci dresiarze – Kloc i Wentyl. Każdy występ jest inny, uderza widza zwrotami akcji, dawką pozytywnej energii i śmiechu.

Jeśli masz poczucie humoru i jest Ci go mało, przyjdź i doznaj wrażeń w świecie absurdu. Jeśli nie masz poczucia humoru tym bardziej pojaw się w Miejskim Ośrodku Kultury i daj się zaskoczyć. Daj się porwać Czwartej Fali.

Kabaret Czwarta Fala wystąpi w MOK (sala widowiskowa) w sobotę 13.02.2016r. godz. 17.00 – bilet cena 20 złotych.

Karolina Zarębska

Miejska TV