Lider zespołu Pod Budą w Częstochowie

Już w piątek, 4 marca o godzinie 18.00 odbędzie się charytatywny koncert Andrzeja Sikorowskiego. Wraz z nim na scenie wystąpi jego córka, Maja Sikorowska.

Dochód z imprezy będzie przeznaczony na rehabilitację pięcioletniej Patrycji Mokras, która jest chora od urodzenia na niedorozwój móżdżku i pnia mózgu.
Koncert organizuje fundacja ”Przyjaciel z sercem”. Jednym z jej statutowych celów jest właśnie wspieranie, dofinansowanie krajowych i zagranicznych imprez charytatywnych, artystycznych, w tym wernisaży, wystaw i organizowanie koncertów.
Wydarzenie odbędzie się w Klubie Politechnik w Częstochowie (ul. Armii Krajowej 23/25 przyp. red.).
Andrzej Sikorowski znany jest głównie jako lider zespołu Pod Budą, z którym jest związany od 1977 roku. Jego piosenki wykonywali m.in. Maryla Rodowicz, Grzegorz Turnau, czy Danuta Rinn. W swojej karierze zagrał już ponad 4 tysiące koncertów w Polsce oraz w takich krajak jak: Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Belgia, Holandia, Szwecja, czy Wielka Brytania. Mało kto wie, że napisał też muzykę do ponad 20 filmów animowanych dla dzieci.
Gorąco polecamy ten wyjątkowy koncert. Można na nim będzie posłuchać świetnej muzyki oraz wesprzeć dzielną Patrycję, która potrzebuje waszej pomocy!

Bilety/cegiełki w cenie 35 zł. są dostępne u partnerów:
– Efka. Salon odzieżowy – Al. NMP 51, Częstochowa.
– Sklep Firmowy Piekarnia Musiorski – ul. Wręczycka 120, Częstochowa.
– Sklep Firmowy Piekarnia Musiorski – ul. Prusa 1, Częstochowa.
– Sklep Firmowy Piekarnia Musiorski – ul. Dekabrystów 70, Częstochowa.
– Sklep Firmowy Piekarnia Musiorski – ul. Wodzickiego 100, Częstochowa.

Na Facebooku Miejskiej, jest do wygrania podwójne zaproszenie na to wydarzanie.

Sebastian Zielonka
zielonka@miejska.info.pl

Miejska TV