Powiat kłobucki walczy o place zabaw

Nivea Polska, w ramach akcji “Podwórko 2016”, zamierza wybudować 40 placów zabaw w lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów podczas trwania konkursu. Spośród prawie tysiąca zgłoszonych lokacji, znalazły się również propozycje z powiatu kłobuckiego.

contet_1

 

Na stronie akcji możemy przeczytać, że producent kosmetyków od lat “pielęgnuje rodzinne relacje i w pozytywny sposób aktywizuje lokalne społeczności”. Do tej pory firma wybudowała 40 podwórek, 100 placów zabaw i wyposażyła 100 szkółek piłkarskich na terenie całej Polski. W tym roku, w ramach akcji “Podwórko NIVEA 2016”, koncern ma zamiar wybudować 40 podwórek w lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów w plebiscycie internetowym.

content3

 

Miejscowości z powiatu kłobuckiego, również włączyły się w rywalizację o stworzenie przestrzeni dla najmłodszych. O to miejsca, na które można oddać swój głos:

  • Dankowice Drugie (gmina Krzepice)
  • Przystajń, ul. Targowa 5 (gmina Przystajń)
  • Waleńczów, ul. Szkolna 19 (gmina Opatów) – Głosuj na podwórko Nivea dla Walenczowa
  • Parzymiechy, ul. Parkowa 2 (gmina Lipie)
  • Ostrowy nad Okszą, ul. Sportowa 33 (gmina Miedźno)
  • Kłobuck, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego

 
Na tej STRONIE każdy może znaleźć i oddać głos na swoją lokalizację.

content2

 
Przypominamy, że głosowanie odbywa się w dwóch turach: od 5.05 do 1.06od 2.06 do 30.06. W każdej turze wybranych zostanie po 20 zwycięskich lokalizacji. W trakcie trwania akcji można oddać jeden głos dziennie. Organizator akcji informuje, że planowany okres na budowę Podwórek NIVEA w zwycięskich lokalizacjach to sierpień – październik.

 
content4

 

Serdecznie zachęcamy do głosowania i życzymy by wszystkie lokalizacje znalazły się w zwycięskiej czterdziestce.

Red

Fot.: materiały promocyjne Nivea

Miejska TV