XII Grand – Prix  Krzepic w tenisie stołowym

Na Hali sportowej w gimnazjum w Krzepicach odbył się turniej w tenisie stołowym. Było to już dwunaste Grand – Prix.

Podczas podsumowania XII edycji Grand Prix Krzepic odbył się turniej Top 16  i  uroczysta dekoracja 10. kategorii wiekowych za klasyfikacje generalne.
Ponad 120  młodych  pingpongistów było dekorowanych  oryginalnymi statuetkami, dyplomami, nagrodami oraz koszulkami z logo turnieju. Warto wymienić osoby, które uświetniły turniej swoją obecnością. Wszystkie nagrody były wręczane przez: przewodniczącego rady miejskiej Mateusza Klub, burmistrza Krzepic Krystiana Kotynię, asystenta wicewojewody śląskiego – Kamila Kamasińskiego, komendanta PSP w Kłobucku Zbigniewa Desperaka, dyrektorów gimnazjów Gabriela Klubę i Mariana Marć, radnego powiatu kłobuckiego Andrzeja Cera,  prezesa LKS Grom Poczesna Henryka Pałasza, prezesów UKS Tygrysy Wiesława Draba i Dariusza Jankowskiego, przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe – Grzegorza Garbaciaka.

W każdym z 4 turniejów eliminacyjnych startowało po ok. 140 pingpongistów a w turnieju Top 16 pierwsze ósemki . Organizatorami byli: Urząd Miejski w Krzepicach,  Starostwo Powiatowe w Kłobucku, UKS Tygrysy – Gimnazjum w Krzepicach i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku.
– Szczególnie pragnę podziękować moim współpracownikom bez których ta impreza nie mogłaby się odbywać: Karolowi Żerdzińskiemu, Darkowi Jankowskiemu i Wiesławowi Drabowi – mówi Garbaciak.

Grand Prix Krzepic to największa cykliczna impreza pingpongowa regionu częstochowskiego rozgrywana dla kategorii dziecięcych i młodzieżowych, odbywająca się nieprzerwanie od 12 lat.

 
Red.

miejsca I – VIII  (najlepsze ósemki )

SKRZATKI 2007 i młodsi

  1. Maja Bladocha   SP 1 Kłobuck
  2. Zuzanna Pawełczak   SP 1 Kłobuck
  3. Wiktoria Paruzel   SP Zwierzyniec
  4. Nina Drzazga   SP Zwierzyniec
  5. Angelika Ślusarczyk   SP Zwierzyniec
  6. Maja Pawelak   SP Zwierzyniec
  7. Sara Dubała   SP Zwierzyniec
  8. Marta Małolepsza   SP Brzeziny

 

SKRZATY      2007 i młodsi

  1. Franciszek Chwała   SP Brzeziny
  2. Aleksander Kozakiewicz   SP Zwierzyniec
  3. Jan Cer   SP Rębielice Szlach.
  4. Karol Świąć   SP 1 Kłobuck
  5. Dawid Wiecha   SP Zwierzyniec
  6. Michał Mrożek   SP Zwierzyniec
  7. Maksymilian Rykała   SP Zwierzyniec
  8. Radosław Gmyrek   SP 1 Kłobuck

 

ŻACZKI 2006 – 2005

  1. Magdalena Rakowska   SP Brzeziny`
  2. Maria Cer   SP Rębielice Szlach.
  3. Alicja Gruca   SP Waleńczów
  4. Nikola Pasak   SP Zwierzyniec
  5. Natalia Wiecha   SP Zwierzyniec
  6. Kinga Desperak   SP Zwierzyniec
  7. Natalia Pietrajczuk   SP Poczesna
  8. Marcelina Caban   SP Nierada
  9. Eliza Musiał   SP Nierada

 

ŻACY 2006 – 2005

  1. Tomasz Wrześniak   SP 31 Częstochowa
  2. Franciszek Graczyk   SP 1 Działoszyn
  3. Szymon Szyszka   SP Zwierzyniec
  4. Adrian Paszkiewicz   SP 1 Kłobuck
  5. Krzysztof Grochowina   SP Poczesna
  6. Kornel Bugała   SP 31 Częstochowa
  7. Maksymilian Michałowski   SP 1 Kłobuck
  8. Dominik Wąsiński   SP Poczesna

 

Kat. szk. podst. – MŁODZICZKI 2004- 2003

  1. Klaudia Mazur   SP 47 Częstochowa
  2. Klaudia Ceglarz   SP Zwierzyniec
  3. Julia Sikora   SP Słowik
  4. Anna Matyja   SP Koziegłowy
  5. Kamila Piekarska   SP Koziegłowy
  6. Julia Rudnik   SP Zwierzyniec
  7. Aleksandra Kotowicz   SP Waleńczów
  8. Aleksandra Kałmuk   SP Złochowice
  9. Julia Nocoń   SP Poczesna

 

Kat. szk. podst. – MŁODZICY 2004- 2003 

  1. Kacper Kuc   SP Rębielice Szlacheckie
  2. Maciej Pietrzak   SP Waleńczów
  3. Wiktor Skwarczyński   SP 1 Kłobuck
  4. Kacper Kowalczyk   SP Częstochowa 31
  5. Bartłomiej Kowalik   SP 1 Kłobuck
  6. Maciej Krysiak   SP 50 Częstochowa
  7. Jakub Wydmuch   SP Zwierzyniec
  8. Jakub Klar   SP Poczesna

 

Kat. gimnazja – dziewczęta  2002 – 2000

  1. Karolina Rakowska   Brzeziny
  2. Zuzanna Kowalczyk   Kłobuck
  3. Natalia Bachór   Kłobuck
  4. Natalia Musiał   Brzeziny
  5. Iwona Kluba   Opatów
  6. Izabela Błaszczyk   Kłobuck
  7. Klaudia Gloc   Opatów
  8. Weronika Bąk   Lipie
  9. Alicja Górska   Poczesna

 

Kat. gimnazja – chłopcy 2002 –20 00

  1. Jakub Kaczmarek   Częstochowa nr 14
  2. Piotr Napieraj   Opatów
  3. Mateusz Drzyzga   Kłobuck
  4. Radosław Machowski   Koziegłowy
  5. Jan Sołtysiak   Kłobuck
  6. Michał Dobosz   Zawady
  7. Tymoteusz Kochel   Opatów
  8. Jakub Dąbek   Poczesna

 

Kat.  szk. średnie – dziewczęta  1999 – 1995

  1. Patrycja Mazurkiewicz   ZS 3 Kłobuck
  2. Angelika Pawlica   ZS 1 Kłobuck
  3. Klaudia Pelka   ZS 1 Kłobuck

 

Kat. OPEN 1995 i młodsi

  1. Kacper Sławiński   SP Poczesna
  2. Jakub Gagat   VII LO Częstochowa
  3. Paweł Podlewski   ATS Popów
  4. Szymon Cierpiał   VII LO Częstochowa
  5. Łukasz Daniel   LO Koziegłowy
  6. Karol Wydmuch   ZS 1 Kłobuck
  7. Jakub Michalczyk   ZS Częstochowa
  8. Łukasz Kiepura   ZS Krzepice

 

Miejska TV