Zagłosuj na Wiktorię!

Wiktoria Dziubek, uczennica kłobuckiego ginmazjum zakwalifikowała się do I etapu konkursu fotograficznego ogłoszonego przez Stowarzyszenie Fala Kultury. Jej praca inspirowana fotografią Doroth’y Lange pt. „Migrująca matka” z 1936 roku, ma szansę na przejście do drugiego etapu. Potrzebne są jednak „lajki” pod zdjęciem Wiktorii.

Na profilu Stowarzyszenia Fala Kultury zamieszczono zdjęcia, zakwalifikowane do I etapu konkursu “Pozytywy według Zbigniewa Libery”. Konkurs organizowany jest jako część zadania Tajemnice sztuki współczesnej edycja 2, realizowanego w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pt. Edukacja kulturalna.

Zadaniem uczestników Konkursu było wykonanie fotografii zainspirowanej cyklem zdjęć Zbigniewa Libery Pozytywy, która przetwarza jedno wybrane przez uczestnika spośród zaproponowanych w prezentacji zdjęć.

Autorzy 10 prac, które zbiorą największą liczbę polubień, przejdą do drugiego etapu Konkursu. W drugim etapie Konkursu prace będą oceniane przez jury powołane przez Organizatora

Głosowanie trwa do północy 1 czerwca 2016 roku. Prosimy o oddawanie głosów na Wiktorię Dziubek pod postami prezentującymi zdjęcia. Przedmiotem Państwa oceny nie jest samoistne zdjęcie ale para negatyw – pozytyw.

Link do głosowania:
https://www.facebook.com/FalaKultury/posts/601177163390452?pnref=story

Red.

Miejska TV