Kto ma zagrać na Dniach Kłobucka? Zagłosuj!

W tym roku to Agnieszka Chylińska była główną gwiazdą Dni Kłobucka. Kto zagra na następnym święcie stolicy naszego powiatu? Znamy już zespoły, które mają szansę wystąpić na kłobuckiej scenie.

Nie da się ukryć, że tegoroczne Dni Kłobucka należały do udanych. Wielka w tym zasługa mieszkańców, którzy w głosowaniu internetowym postawili na Agnieszkę Chylińską. Ta pokazała się ze świetnej strony, mówiąc krótko: stanęła na wysokości zadania. Charyzmatyczna wokalistka, która zaczynała swą karierę w fenomenalnym zespole O.N.A, porwała lokalną publiczność niezwykłym głosem, energią oraz, rzecz jasna, repertuarem. Prócz solowych piosenek, wykonała także kilka utworów grupy, której w dużym stopniu zawdzięcza swoją popularność.

Kto zagra na kolejnych Dniach Kłobucka? Wiele wskazuje na to, że największe szanse na to mają zespoły Afromental i Wilki. Kto wie, może zagrozi im niezastąpiony Zbigniew Wodecki? Biorąc pod uwagę odrodzenie się muzyki disco polo, nie bez szans jest także grupa… Weekend.

Swój głos możesz oddać na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku.
Organizator zastrzegł sobie prawo do zmiany decyzji w kwestii doboru artysty w przypadku przyczyn niezależnych od niego.

Sebastian Zielonka
zielonka@miejska.info.pl
Fot.: Krzysztof Świtalski

Jeśli chcesz zagłosować kliknij TUTAJ

[huge_it_slider id=”2″]
Miejska TV