Gancarek wygrała konkurs na dyrektora GOK-u w Lipiu

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie Marzena Gancarek zostanie dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu oraz dyrektorem tamtejszej biblioteki publicznej. Była instruktorka kłobuckiego MOK-u wygrała konkursy na oba stanowiska.

Marzena Gancarek pracowała w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku przez ponad 20 lat. Była tam instruktorką, a przede wszystkim reżyserką wielu spektakli.

Na stronie internetowej Gminy Lipie pojawiła się informacja o wynikach naborów na dwa stanowiska: dyrektora GOK-u w Lipiu, oraz dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipiu. Komisja konkursowa w obu przypadkach wyłoniła na te stanowiska Marzenę Gancarek. Kandydatura mieszkanki Kłobucka została zarekomendowana wójt Gminy Lipie, Bożenie Wieloch. Przewodniczącą komisji była Agnieszka Kotynia.

Przypominamy, że już w najbliższy piątek we Wręczycy Wielkiej, a także w niedzielę w kłobuckim domu kultury, zostanie wystawiony spektakl ”Chłopi”, którego reżyserem jest Marzena Gancarek. Na scenie ma pojawić się ponad 50 wykonawców skupionych wokół grupy Mix-Art.

Sebastian Zielonka
zielonka@miejska.info.pl

[huge_it_slider id=”2″]

Miejska TV