Kolejny duży koncert charytatywny w Kłobucku!

Już w sobotę 18 marca w Kłobucku ma odbyć się koncert legendy polskiego rocka, Oddziału Zamkniętego. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany dla potrzebujących mieszkańców Gminy Kłobuck.

Koncert w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku organizuje Tomasz Wałęga wraz z Komitetem Społecznym “Lepsze Jutro”. W skład komitetu oprócz radnego, wchodzą także: Ireneusz Telenga, Rafał Kowalczyk, Michał Kudła i Marcin Krzemiński.

Dlaczego akurat Oddział Zamknięty? Zapytaliśmy o to sprawcę pozytywnego zamieszania.
Uczestnicy Reggae jak Malina, z którymi rozmawiałem, natchnęli mnie, że warto byłoby ściągnąć do Kłobucka Oddział Zamknięty, który ponoć daje świetne koncerty. Byli to Bartek Ciszewski i Tomek Ubogi. Jeśli chodzi o support, czyli zespół ShaleyesH, to pomógł mi w tej materii Krzysiek Szymczyński – mówi Tomasz Wałęga.

W przerwie pomiędzy występami zespołów, już tradycyjnie przy tego typu wydarzeniach w Kłobucku, odbędą się licytacje “fantów”.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany dla osób, które potrzebują pieniędzy na leczenie i rehabilitację. Tym razem są to: Sylwia Brzozowska, Julia Kośmider, Adam Czuchta i Oskar Sowula. To właśnie chęć pomagania innym była głównym motorem napędowym, by podjąć się wyzwania organizacji takiego koncertu.
Jestem zdrowy, mogę pracować, działać. Niestety nie wszystkich rozpieszcza los. Potrzeby są bardzo duże, stąd taka inicjatywa. Podejrzewam, że nawet gdybym co kwartał organizował takie wydarzenia, to i tak byliby beneficjenci, którym warto pomóc. Mam nadzieję, że Kłobuck znów pokaże siłę! – zaznacza Wałęga.

Podczas ostatniego koncertu, który współorganizował radny, zagrały zespoły: Sztywny Pal Azji, Róże Europy i Kobranocka. Wtedy, podobnie jak podczas ostatniej edycji Reggae jak Malina, dochód przeznaczony był na leczenie Zosi Wardaszko. Oba wydarzenia zapełniły salę kłobuckiego MOK-u, a kwoty jakie zebrano były rekordowe.

Wiele wskazuje, że podobnym “wzięciem” będzie cieszyła się kolejna impreza, bo Oddział Zamknięty to najwyższa koncertowa półka w kraju oraz prawdziwa legenda polskiego rocka.
Polecamy zakupić bilety już w przedsprzedaży, by nie rozczarować się z powodu braku wejściówek tuż przed koncertem.
Bilety/cegiełki można zdobyć za minimum 50 zł. w biurze A.U.F. Profit u Tomasza Wałęgi. Biura znajduje się obok Rynku im. Jana Pawła II w Kłobucku, pod nr 11.

Sebastian Zielonka
zielonka@miejska.info.pl

fot.: Bartosz Dominik

Miejska TV