17,5 tysiąca zł dla potrzebujących dzięki koncertowi Oddziału Zamkniętego

Legenda polskiego rocka wystąpiła na deskach kłobuckiego MOK-u podczas koncertu charytatywnego. Całkowity dochód z wydarzenia trafił na konta potrzebujących mieszkańców naszej gminy. Już wiadomo ile udało się zebrać.

Prócz Oddziału Zamkniętego na scenie pojawił się zespół ShaleyeSh. Koncert zorganizował Tomasz Wałęga wraz z Komitetem Społecznym ”Lepsze Jutro”, który tworzyli: Ireneusz Telenga, Rafał Kowalczyk, Michał Kudła i Robert Krzemiński. Dzięki sprzedaży cegiełek i licytacji fantów zebrano 17,5 tysiąca złotych.

Cieszę się, jestem zadowolony, chociaż zawsze mogło być więcej, jednak nie ma co narzekać. Jeśli chodzi o ocenianie imprezy, to są od tego uczestnicy. Z opinii ludzi, którzy w niej brali udział wynika, że wydarzenie się podobało. To dla mnie ważne, a najważniejsze, że udało się pomóc tym kilku potrzebującym mieszkańcom Gminy Kłobuck – mówi Tomasz Wałęga.
Dziękuję wszystkim sponsorom, bez których koncert by się nie odbył oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji – dodaje.

Pieniądze trafiły do Sylwii Brzozowskiej, Julii Kośmider, Adama Czuchty i Oskara Sowuli. Jeśli nie byliście na koncercie, a chcecie pomóc odwiedźcie stronę www.SKL.info.pl. Portal założony przez Konrada Szymańskiego promuje przekazywanie 1 proc. podatku mieszkańcom powiatu kłobuckiego. My również apelujemy: ”Zostaw 1 proc. u siebie!”

Sebastian Zielonka
zielonka@miejska.info.pl
Fot.: Krzysztof Świtalski

Miejska TV