Kłobucki ”Mistrz” walczy o ścisły finał Solanin Film Festiwal

”MISTRZ” opowiadający historię mieszkańca Kłobucka zajmującego się na co dzień płatnerstwem, dostał się do konkursu OFF ONLINE w 9 edycji Solanin Film Festiwal. Za produkcję odpowiedzialni są współautorzy ”Pawła”.

Kłobucka produkcja Macieja Kotasińskiego i Karoliny Zarębskie dostała się do konkursu Off / On Line. 6 minutowy dokumentalny film przedstawia sylwetkę Jerzego Hendzlika, płatnerza mieszkającego na co dzień w Kłobucku. Na film można głosować on line do 30 czerwca 2017 roku. W W konkursie zakwalifikowanych jest 66 filmów. Aktualnie mistrz znajduje się na trzecim miejscu. Dwa pierwsze miejsca kwalifikują się do ścisłego finału festiwalu filmowego Solanin, dlatego zachęcamy do oddawania głosów na lokalnych twórców. Aby oddać głos trzeba zarejestrować konto na stronie http://www.solanin-film.pl/konkurs-off-on-line/ z listy wybrać film „mistrz” i kliknąć zielony plus.
SOLANIN FILM FESTIWAL to offowy festiwal filmowy, który wyrósł z pasji, zaangażowania i wiary w moc kina. Solanin to przede wszystkim niezależne produkcje oraz ciekawe filmy polskie, europejskie i światowe. 9. Solanin Film Festiwal odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia 2017 roku w Nowej Soli. W tej edycji nagrodę Mocnego Solanina odbierze Jerzy Stuhr. W jury zasiada m.in. Izabela Kuna.

Red.

Miejska TV