Dzień Przedszkolaka w Białej

25 września przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego w Białej obchodziły swoje święto. Co roku ten dzień obfituje w wiele zabaw, atrakcji i niespodzianek.

Organizatorem Dnia Przedszkolaka była pani Teresa Ściebura, niezwykle charyzmatyczna i pełna energii nauczycielka, która całym serce angażuje się w pracę z dziećmi. To dzięki jej pomysłowości, przedszkolaki zapamiętają ten dzień jako wyjątkowy. W programie uroczystości znalazło się przedstawienie kukiełkowe bajki „Czerwony Kapturek”. Ponadto dzieci uczestniczyły w licznych zabawach i konkursach oraz bawiły się przy muzyce. Atrakcją była dla nich również zabawa z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Ogromną radość sprawiło dzieciom malowaniem twarzy. Dzięki wielkiemu talentowi plastycznemu pani Anny Graczyk trudno było rozpoznać, który przedszkolak kryje się pod kolorowym makijażem. Sprzyjająca pogoda umożliwiła dzieciom także zabawę na szkolnym podwórku. Przedszkolaki malowały kolorową kredą po asfalcie dowolne obrazki i mogły cieszyć się urokami jesieni. W przebiegu uroczystości pomagały również: pani Lidia Pawłowska i studentka Weronika Kawalec.
Takie dni jednoczą grupę i sprawiają, że wszyscy czują się ze sobą dobrze. Paniom i dzieciom życzymy z tej okazji samych radosnych dni.

Małgorzata Skrok

przedszkole4

przedszkole3

przedszkole2

przedszkole

przedszkole5

Miejska TV