Zmarło dwóch uczestników wypadku w Kalei

Strażacy wydobyli uwięzioną w rozbitym oplu pasażerkę, ale mimo reanimacji, nie udało się jej uratować. Do szpitala zostali zabrani kierowcy wszystkich trzech samochodów biorących udział w wypadku. Kierujący oplem również zmarł.

23 kwietnia po 9:00 na odcinku między Częstochową a Wręczycą zderzyły się czołowo dwa samochody. Opel skręcał w lewo w ul. Krótką w Kalei. Wtedy wpadł na jadącego z przeciwka volkswagena, który uderzył jeszcze w skodę.

W skutek wypadku śmierć poniosły dwie osoby. Oboje – 66-letnia pasażerka i 79-letni kierowca – byli mieszkańcami Częstochowy.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Volkswagenem kierował 41-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego, a skodą 42-latek z powiatu oleskiego. Nie odnieśli obrażeń ciała.

Droga była zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, policjanci przeprowadzili oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Śledczy proszą wszystkich świadków o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku: (34) 3109200 lub na numery alarmowe.

KR
Fot.: Komenda Miejska Policji w Kłobucku / Leszek Foss, czestochowa998.pl

Miejska TV