Psiechadzka wzdłuż Alei Pokoju

Właściciele psów ze swoimi pupilami będą spacerować wzdłuż Alei Pokoju do Centrum Handlowego Jagiellończycy. To wszystko w istotnym celu. Uczestnicy będą zachęcać częstochowian do adopcji podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Nie pierwszy raz częstochowski azyl będzie przekonywał do podjęcia się opieki nad czworonogami. Poprzednie spacery wiodły zazwyczaj w te same okolice, ale również przez Promenadę Czesława Niemena czy Plac Biegańskiego. VIII edycja Psiechadzki odbędzie się 8 czerwca. Zbiórkę zaplanowano w schronisku przy ul. Gilowej w godz. 10:00-10:30.

Przewidywany czas wędrówki to trzy godziny, chociaż wiele zależy od pogody, dlatego organizatorzy proszą o sportowy i wygodny strój, a także o zabranie plecaka, do którego zmieści się butelka z wodą i miska dla czworonoga. Na wszelki wypadek każdy uczestnik otrzyma woreczki na psie odchody i jednorazowe rękawiczki.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Opiekunem psa w trakcie Psiechadzki może być tylko osoba pełnoletnia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, ale w wycieczce wzięła udział cała rodzina. Tworzona jest lista osób, które dołączą się do akcji, a zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie, pod numerem 34 361 65 66 w godz. 7:00-15:00, lub osobiście w biurze schroniska w tym samym czasie.

KR

Miejska TV