W czerwcu festiwal Summer Chill w Parku Lisiniec

Na trzydniowej plenerowej imprezie w Parku Lisiniec muzyczną gwiazdą będzie Novator. Wśród atrakcji znajdą się skoki na bungee. Na uczestników będzie też czekał seans filmowy pod gołym niebem oraz przegląd lokalnych zespołów muzycznych.

3. edycja Summer Chill odbędzie się od 7 do 9 czerwca. Pomysłodawcą festiwalu jest Młodzieżowa Rada Miasta i w dużej mierze impreza jest przeznaczona właśnie dla młodych ludzi. Organizatorzy przygotowali również atrakcje dla całych rodzin, takie jak konkursy, zabawy dla maluchów i strefę food trucków.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Po raz pierwszy podczas Summer Chill będzie można skoczyć na bungee. 7 czerwca odbędzie się Konkurs Lokalnych Kapel oraz koncert m.in. grupy The Hakeys, natomiast 9 czerwca festiwal zakończy Kino na Leżakach.

Główną gwiazdą będzie wokalista, raper i producent muzyczny Novator, wybrany przez częstochowian dzięki ankiecie przygotowanej przez organizatorów. Muzyk wystąpi 8 czerwca obok przedstawicieli młodej sceny hip-hopowej, którymi będą White 2115 oraz Jan-Rapowanie.

KR
Fot.: Urząd Miasta Częstochowy

Miejska TV