Córka prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionej w Częstochowie mamy

W niedzielę zaginęła kobieta. Ustalono, że ostatni raz jej telefon logował się przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Częstochowie.

Jakiekolwiek informacje oraz udostępnianie tej prośby mogą pomóc. „Mamuś odezwij się ! Jeśli jesteś gdzieś , nie masz telefonu skontaktuj się przez Facebooka , zadzwoń od kogoś – cokolwiek!. Może ktoś widział mamę gdzies w Częstochowie /Parkitka, Grabowka /Lisiniec /centrum – wszędzie w sumie mogła być dnia 16.06., może zasłabła , może wsiadła gdzieś do samochodu. Nie mamy z nią kontaktu od ponad doby, bardzo się martwimy i boimy o nią , bo nigdy się to nie zdarzało i nie jest to normalne. Ważny jest dla nas każdy szczegół. Będę wdzięczna za każda pomoc.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Nie mam pojęcia co mogła mieć na sobie , włosy blond proste do ramion ewentualnie związane w koka, jeśli sukienka to hiszpanka , albo zwiewna , opalona, kobiece kształty . […]”

Nie wiadomo, gdzie oraz w jakim celu kobieta wyszła z domu, bo nie planowała tego wcześniej. Była sama. Nie ma problemów ze zdrowiem. Wszelkie informacje można kierować do portalu lub do córki zaginionej kobiety, Pauli Szczerkowskiej.

KR

Miejska TV