68-latka śmiertelnie potrąciła egzaminatora w WORD-zie

Na placu manewrowym rybnickiego oddziału WORD doszło do tragicznego zdarzenia. Samochód prowadzony przez 68-letnią kobietę, która zdawała egzamin na prawo jazdy, potrącił egzaminatora. Mężczyzna zmarł na miejscu.

24 czerwca ok. 13:30 na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Ekonomicznej w Rybniku został potrącony człowiek. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 68-letnia kobieta, która była w trakcie zdawania egzaminu na prawo jazdy, potrąciła 35-letniego egzaminatora. Niestety mężczyzna zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Najprawdopodobniej w czasie zdarzenia egzaminował inną osobę. Przyczyny, przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają rybniccy funkcjonariusze oraz prokuratura.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Z wielkim bólem zawiadamiamy o tragicznej śmierci naszego doświadczonego egzaminatora i wspaniałego kolegi. Sprawę bada prokuratura wraz z policją. Rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Zapewniamy o modlitwie i myśli za zmarłego” – poinformowali współpracownicy mężczyzny z WORD w Katowicach.

KR
Fot.: Komenda Miejska Policji w Częstochowie (zdjęcie poglądowe)

Miejska TV