Poszukiwany sprawca napaści w Radomsku

Policja prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Jeden z uderzonych mężczyzn trafił do szpitala. Sprawca oraz osoba mu towarzysząca są najprawdopodobniej narodowości ukraińskiej.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała, do jakiego doszło 30 marca tego roku w Radomsku przy ul. Plac 3 Maja. Dwóch mężczyzn spędzało czas w centrum miasta, spożywając alkohol. Dołączyły do nich dwie inne osoby. Po pewnym czasie uczestnik degustacji stał się agresywny. Zaatakował dwóch kompanów, a jeden z poszkodowanych mężczyzn uderzył o betonową posadzkę i trafił do szpitala.

Sprawca to młody mężczyzna, ma ok. 25 lat, powyżej 175 cm wzrostu. W momencie zdarzenia ubrany był w czarną czapkę z daszkiem z napisem Adidas. Towarzyszący mu mężczyzna ubrany był natomiast w czarną kurtkę, a pod spodem miał założoną bluzę z kapturem w kolorze czerwonym.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Jeśli ktoś rozpoznaje osoby na publikowanych zdjęciach lub zna ich dane osobowe, powinien skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Radomsku pod numerem: 44 685-28-11 lub pod numerem alarmowym: 997 i 112.

KR
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Miejska TV