Kłobucki dzielnicowy odzyskał skradziony rower

Skradziony jednoślad trafił do właściciela. Okazało się, że jest wart 2,5 tys. zł i został kupiony dwa dni wcześniej. Wszyscy sprawcy zostali zatrzymani, a po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty.

Kłobucki dzielnicowy odzyskał rower, który 3 lipca został skradziony z klatki schodowej w bloku. Podczas wykonywanego obchodu asp. sztab. Wojciech Bujak spotkał się z nietypową sytuacją. W centrum miasta na ul. 3-go Maja policjant zauważył trzy dobrze znane mu osoby, w tym kobietę, które szły razem, przy czym jeden z mężczyzn prowadził rower. Jednoślad wyglądał na nowy.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Mundurowy podjął interwencję, w czasie której bardzo szybko ustalił, że rower został skradziony z klatki schodowej jednego z pobliskich bloków. W rozmowie z dzielnicowym cała trójka zaczęła oskarżać się wzajemnie o kradzież. Wobec takich okoliczności oraz faktu, że w ich organizmach było od 1,8 do 2,2 promila alkoholu, wszyscy zostali zatrzymani, a po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty dotyczące wspólnej kradzieży, za co grozi kilkuletni pobyt w więzieniu.

KR
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

Miejska TV