Już dzisiaj ”Pożegnanie ze skansenem”

W piątek kibiców czeka emocjonujące popołudnie. Rozegrany zostanie mecz między częstochowskimi klubami, a po nim odbędzie się prezentacja pierwszej drużyny Rakowa oraz strojów na nowy sezon. Wszystko po to – jak zapewnia RKS – by przed przebudową godnie pożegnać się z ”Limanką”.

Rundę jesienną sezonu 2019/2020 PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa będzie rozgrywał w Bełchatowie. – To pierwsza taka sytuacja w historii naszego klubu. Chcemy przed renowacją jak najlepiej pożegnać się z ”Limanką”, która przez wiele lat była naszym domem. To właśnie na tym stadionie przeżywaliśmy piękne i emocjonujące chwile, które pamiętać będziemy do końca życia. Zachęcamy Was do przyjścia na stadion, bo czeka Was popołudnie pełne wrażeń! – zachęca klub.

[huge_it_slider id=”1″]

 

O 16:00 rozpocznie się sparing Rakowa Częstochowa ze Skrą Częstochowa. RKS zapowiada, że będzie to okazja do poznania nowych zawodników czy zrobienia zdjęcia z piłkarzami. Po zakończeniu meczu rozpocznie się prezentacja zespołu na nowy sezon oraz strojów, w których piłkarze będą walczyć w rozgrywkach ligowych. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci, a będą to m.in. malowanie twarzy, baloniki, dmuchańce, kącik dla najmłodszych, wata cukrowa oraz popcorn.

KR
Źródło: Raków Częstochowa

Miejska TV