Raków Częstochowa organizuje wyjazdy na mecze

Jesienią RKS zagra jako gospodarz w Bełchatowie. Miasto w lipcu ogłosiło przetarg w sprawie stadionu. Klub podjął decyzję o pomocy w zorganizowaniu kibicom wyjazdów na mecze domowe Rakowa.

Szczegóły dotyczące organizacji wyjazdu będą znane przed każdą kolejką ligową, którą Raków rozegra w roli gospodarza. Zapisy na wyjazd będą przyjmowane do trzech dni przed meczem, do godziny 22:00. Zakup miejsca w autokarze będzie możliwy za pośrednictwem strony biletowej, a także w kasach stadionowych oraz w sklepie w Galerii Jurajskiej.

Zbiórka przed wyjazdem będzie zorganizowana na około trzy godziny przed meczem. Koszt przejazdu na trasie Częstochowa – Bełchatów – Częstochowa będzie wynosił 10 złotych. Miejscem zbiórki, wyjazdu i powrotu będzie dzielnica Raków.

[huge_it_slider id=”1″]

 

W niedzielę 14 lipca pojawi się komplet informacji w kwestii organizacji pierwszego wyjazdu na mecz inaugurujący sezon 2019/2020 PKO Ekstraklasy, w którym Raków zmierzy się z Koroną Kielce. Klub na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiada telefonicznie: 508 147 299 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00) lub mailowo pod adresem: wyjazdy@rakow.com. Zapisy na wyjazdy nie są przyjmowane drogą telefoniczną lub mailową. Kibice wybierający się na trybunę dopingową powinni udać się do sklepu Medalik.

KR
Źródło: RKS Raków Częstochowa

Więcej: strona biletowa Rakowa

Miejska TV