Zaginęła Patrycja Maślanka. Zostawiła rzeczy i wysiadła z autobusu w środku nocy

Dziewczyna podróżowała na trasie Kraków – Poznań. W środku nocy wysiadła w Częstochowie i zniknęła bez śladu. Osoby podróżujące 12-13 lipca autobusem Flixbus mogą pomóc w ustaleniu wydarzeń związanych z zaginięciem.

Patrycja Maślanka ma 23 lata. 12 lipca 2019 r. przed północą wsiadła w Krakowie w autobus firmy Flixbus do Poznania. 13 lipca tego roku po drugiej w nocy wysiadła z pojazdu. Było to trzy kilometry przed dworcem autobusowym w Częstochowie. Zostawiła telefon i bagaż.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Dziewczyna ma 168 cm wzrostu. Waży 65 kg. Ma niebieskie oczy i blond włosy. Była ubrana w czarne spodnie z nadrukiem wzoru kwiatowego i szary sweter. Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące miejsca pobytu Patrycji, proszony jest o kontakt pod numerem 516 482 988 lub numerem alarmowym 112.

Edycja:

Zespół ds. poszukiwań i identyfikacji osób Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach prowadzi czynności poszukiwawczo-identyfikacyjne dotyczące zaginięcia w Częstochowie 23-letniej Patrycji Maślanki od 13 lipca.

Jak ustalono, 12 lipca Patrycja Maślanka wyjechała z Krakowa autobusem międzymiastowego przewoźnika, udając się do Poznania. Ok. 4:00 podczas przejazdu przez Częstochowę kobieta poprosiła kierowcę o zatrzymanie autobusu, który stanął w rejonie alei Wojska Polskiego w dzielnicy Raków, w okolicach sklepu Lidl.

23-latka wysiadła z pojazdu, pozostawiając w środku bagaże i telefon komórkowy. Od tego czasu gliwiczanka nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. W kwestii cech charakterystycznych kobieta może posiadać kilka kolczyków w płatku lewego ucha oraz bliznę po ranie ciętej z przodu prawego podudzia.

Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej policja prosi kierować pod numery tel.: 32 336 93 42, 32 336 93 09, 32 336 92 99, do najbliższej jednostki policji lub na numer alarmowy 112, a także na adres: kryminalny@gliwice.ka.policja.gov.pl.

KR
Źródło: Zaginieni przed laty / Policja Śląska

Miejska TV