Czołowe zderzenie z motocyklem w Zajączkach Drugich

Osobówka poruszała się w stronę Krzepic. Na prostym odcinki, w trakcie wyprzedzania, zderzyła się z motocyklem, który jechał z przeciwka. Jednoślad wylądował w polu.

W niedzielę 21 lipca w powiecie kłobuckim doszło do wypadku. Ok. 21:30 na DK nr 43 w Zajączkach Drugich na prostym odcinku drogi osobowy volkswagen podczas wyprzedzania dostawczego iveco zderzył się z jadącym z przeciwka motocyklistą. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala. Biorącą udział w wypadku osobówką kierował 62-letni mieszkaniec powiatu włoszczowskiego, natomiast motocyklista to 25-letni mieszkaniec powiatu oleskiego. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Na miejscu pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki razem z technikiem kryminalistyki. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. W toczącym się postępowaniu zostaną powołani biegli, w tym biegły z zakresu rekonstrukcji i przebiegu wypadków drogowych.

Wszystkie osoby będące świadkami lub posiadające informacje w powyższej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu: (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

KR
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

Miejska TV