Mężczyzna wjechał w dom

Starszy mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w dom. Posiadał aktywny zakaz kierowanie pojazdami mechanicznymi. Nikt postronny nie ucierpiał.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie wyjaśniają okoliczności piątkowego zdarzenia drogowego, w którym poszkodowany został tylko kierowca osobówki. 19 lipca ok. 14:40 w miejscowości Ławiana 66-letni mieszkaniec gminy Kiełczygłów na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie volkswagen zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny na jednej z posesji. Mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna, po czym został odwieziony z ogólnymi obrażeniami ciała do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Tymczasem podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia funkcjonariusze stwierdzili, że 66-latek posiada aktywny zakaz kierowanie pojazdami mechanicznymi. Z uwagi na stan, w jakim przebywał, w szpitalu została kierowcy pobrana krew dla sprawdzenia stanu trzeźwości. Niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych to art. 244 kk, który przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

KR
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Miejska TV