Ostatnia szansa na uratowanie życia Wojtusia. Chłopiec z Częstochowy potrzebuje pomocy!

Leczenie musi zacząć się w sierpniu. Czteroletni chłopiec przechodzi chemioterapię. Spędza dzieciństwo na oddziale onkologicznym, a choroba w każdej chwili może powrócić.

Wszystko zaczęło się niespodziewanie. Od rutynowych badań i diagnozy. Na stronie siepomaga.pl trwa akcja zbierania środków na ratowanie Wojtusia Dudy. Czasu jest bardzo niewiele. – Na początku sierpnia powinniśmy zarejestrować się we włoskiej klinice. Każdy dzień zmniejsza nasze szanse. Nie możemy ryzykować. Włochy to nasza szansa na to, by za rok synek zdmuchnął świeczki na kolejnym, urodzinowym torcie… – piszą rodzice czteroletniego chłopca, który ma już za sobą długą drogę w chorobie.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Immunoterapia nie jest refundowana, a leczenie to ogromne koszty. Potrzebne jest aż milion złotych. W tej chwili życiem rodziny kieruje leczenie. Wszystko skupia się wokół szpitalnej sali, a mama i tata zmieniają się przy łóżku Wojtusia. – Zniknął plac zabaw, ulubione dinozaury, młodszy brat. Pojawiło się szpitalne łóżko, mnóstwo rurek, przewodów, kolejne wkłucia leki – mówią rodzice. Pomóc częstochowskiemu chłopcu zdecydowało się już kilkanaście tysięcy ludzi, ale czasu jest bardzo mało.

KR

Więcej: Moją misją jest walka o jego życie! Pomóż ratować Wojtusia ze szponów raka!

Miejska TV