Sceny do serialu ”Barwy szczęścia” kręcone w Olsztynie

”Barwy szczęścia” w Olsztynie. Ekipa zaplanowała na lipiec przyjazd do powiatu częstochowskiego. Filmowcy nakręcą sceny do dwóch odcinków.

”Barwy Szczęścia” cieszą się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Pod względem sympatii oglądających, serial konkurować może prawdopodobnie tylko z ”M jak Miłość”. Wyemitowano już ponad dwa tysiące odcinków, a produkcja była kilkukrotnym laureatem Telekamer. Teraz ekipa telewizyjna zawitała do Olsztyna.

Twórcy zaplanowali nagrywanie scen w podczęstochowskiej gminie 25 i 26 lipca. – Cieszymy się, że udało nam się wyjechać na zdjęcia poza Warszawę. Szukaliśmy odpowiedniego miejsca do realizacji wakacyjnego wątku bohaterów. Jura Krakowsko–Częstochowska z przepięknymi krajobrazami będzie idealną naturalną scenografią dla naszego serialu – mówi Karolina Baranowska z biura producenta serialu. Tłem perypetii młodych filmowych bohaterów serialu ma stać się Góra Biakło, Góra Zamkowa, Rynek i przede wszystkim Grota Towarna.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Filmowcy nakręcą sceny do dwóch odcinków. ”Barwy szczęścia” przedstawiają losy m.in. Zuzy (Anna Adamus), Filipa (Jakub Dyniewicz), Adriana (Emil Lipski) i Dawida (Jan Wieteska). Sceny nagrane w Olsztynie widzowie zobaczą na antenie TVP2 w styczniu 2020 r. Reżyserem odcinków 2179 i 2180 jest Grzegorz Waller.

KR
Źródło: Urząd Gminy Olsztyn

Miejska TV