Częstochowianin pobił i poranił nożem swoją matkę

Mężczyzna wrócił pijany do domu i wszczął awanturę, podczas której miał bić swoją matkę po całym ciele. Potem miał wielokrotnie ranić ją nożem. W trakcie awantury kobiecie udało się wybiec na balkon i zawołać o pomoc.

Policjanci z Komisariatu V w Częstochowie prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa, do którego doszło w ubiegłym tygodniu w jednym z częstochowskich mieszkań. 25 lipca 41-letni mężczyzna wrócił pijany do domu i wszczął awanturę, podczas której miał bić swoją 63-letnią matkę, a następnie wielokrotnie ranić ją nożem. W trakcie awantury kobiecie udało się wybiec na balkon i zawołać o pomoc.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Natychmiast zareagowali przechodnie, którzy pobiegli do mieszkania, w którym miało dochodzić do przemocy. Dwóch mężczyzn z trudem obezwładniło silnie pobudzonego napastnika. W tym czasie inny świadek udzielał zranionej kobiecie pomocy. Na miejscu zjawiły się służby. Policjanci zatrzymali sprawcę, a kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Okazało się, że 41-latek już wcześniej znęcał się nad rodziną. Decyzją sądu, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

KR
Fot.: Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Miejska TV