Święto Pstrąga w Złotym Potoku

W najbliższy weekend na błoniach przy stawie Amerykan w Złotym Potoku odbędzie się Święto Pstrąga oraz Święto Jurajskiej Ryby. Zaplanowano pokazy kulinarne. Gwiazdami tegorocznej imprezy będą Monika Lewczuk oraz Piękni i Młodzi.

W najbliższy weekend w gminie Janów odbędzie się XXIII Święto Pstrąga oraz II Święto Jurajskiej Ryby. Impreza rozpocznie się 3 sierpnia o 16:00, ale już godzinę wcześniej zaplanowano spławikowe zawody wędkarskie. O 16:30 aktor Zbigniew Buczkowski dowiedzie swoich umiejętności i przeprowadzi pokazy kulinarne, natomiast na 18:00 zaplanowano konkursy dla publiczności. Wieczorem zagra muzyka. O 18:30 wystąpi zespół Lorem, a o 20:00 rozpocznie się koncert Moniki Lewczuk.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Również 4 sierpnia nie będzie cicho. O 16:30 wystąpi Szafa Gra. Dwie godziny później rozpocznie się koncert Pięknych i Młodych. Tego dnia już od 6:00 rano trwać będą otwarte spinnigowe zawody wędkarskie na Irydionie. ”Sołeckie popisy kulinarne” zapowiedziano na 10:00, natomiast o 15:00 odbędzie się konkurs kulinarny ”Pstrąg na 12 sposobów”. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Po południu otwarte będzie miasteczko dla dzieci. Od 9:00 rozpocznie się turniej piłki plażowej, a od 11:00 turniej łuczniczy, któremu towarzyszą gry i zabawy rycerskie. Sobotę, jak i niedzielę zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Krzysztof Rygalik
rygalik@miejska.info.pl
Fot.: Gmina Janów

Miejska TV