Częstochowska policja poszukuje sprawców rozboju

Do jednego z mieszkań przy ulicy Barlickiego w Częstochowie przyszedł mężczyzna z kobietą. Próbowali wyłudzić pieniądze, które z użyciem siły zabrali. Policja publikuje wizerunki sprawców.

Policjanci wspólnie z prokuratorem poszukują sprawców rozboju. Śledczy publikują wizerunek mężczyzny oraz portret pamięciowy kobiety. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy z komisariatu VI wynika, że 30 kwietnia br. w godzinach dopołudniowych do jednego z mieszkań przy ulicy Barlickiego w Częstochowie przyszedł mężczyzna z kobietą, którzy próbowali wyłudzić pieniądze. W chwili, kiedy pokrzywdzona zorientowała się co do ich zamiarów, sprawczyni siłą przytrzymała jej ręce, natomiast mężczyzna skradł pieniądze.

[huge_it_slider id=”1″]

 

Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące rozpoznać z portretu pamięciowego kobietę oraz widocznego na zdjęciach mężczyznę, podejrzewanych o dokonanie tego czynu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VI w Częstochowie pod numerem telefonu: (34) 369 1611/ 1623 lub z najbliższą jednostką Policji za pomocą numeru 112.

KR
Fot. i portret: Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Miejska TV