Samochód potrącił pracownika drogowego w powiecie kłobuckim. Policja szuka świadków

Mężczyzna z obrażeniami ciała został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja poszukuje świadków zdarzenia.

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności potrącenia pracownika firmy drogowej, który kierował ruchem na remontowanej ul. Wieluńskiej w Zajączkach Drugich w gminie Krzepice. Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, 22 sierpnia, ok. 15:00.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że 35-latka, która prowadziła skodę, prawdopodobnie na skutek zasłabnięcia lub zaśnięcia potrąciła pracownika firmy drogowej, który kierował ruchem na remontowanym odcinku Drogi Krajowej nr 43. Kobieta jest mieszkanką powiatu kłobuckiego. W chwili zdarzenia była trzeźwa. Potrącony mężczyzna to natomiast 29-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego. Z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala przez śmigłowiec LPR.

[huge_it_slider id=”1″]

 

W tej sprawie kłobuccy śledczy prowadzą postępowanie pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod numerem telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

KR
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

Miejska TV