Wrześniowe mecze Rakowa

W tym miesiącu częstochowscy piłkarze rozegrają cztery mecze o stawkę, w tym trzy w ramach Ekstraklasy. W miniony weekend Raków wrócił na tarczy ze spotkania z warszawską Legią. Najbliższy mecz rozegra z Arką Gdynia.

Po przerwie na mecze reprezentacyjne Czerwono-Niebiescy powrócą do gry w rozgrywkach ligowych, a także czeka ich mecz pucharowy. We wrześniu podopieczni trenera Marka Papszuna rozegrają cztery mecze o stawkę. Trzy z nich w ramach PKO Ekstraklasy, natomiast jeden w TOTOLOTEK Pucharze Polski.

Rywalami Rakowa będą Arka Gdynia, Wisła Płock, Chojniczanka Chojnice i Piast Gliwice. W 8. kolejce PKO Ekstraklasy 14 września o 15:00 Raków Częstochowa zagra z Arką Gdynia, w 9. kolejce 20 września o 18:00 z Piastem Gliwice, a 10. kolejka PKO Ekstraklasy przyniesie spotkanie między Rakowem Częstochowa a Wisłą Płock. Ostatni mecz zaplanowano na 15:00 28 września. W TOTOLOTEK Puchar Polski w 1/32 finału Chojniczanka Chojnice zagra z RKS-em między 24 a 26 września. Termin zostanie ustalony przez PZPN.

KR
Źródło: RKS Raków Częstochowa SA
Fot.: Krzysztof Rygalik

[huge_it_slider id=”1″]

 

Miejska TV