Wysadzony bankomat w Poraju. Trwają poszukiwania sprawców

W Poraju zdetonowano bankomat. Na miejscu przez kilka godzin pracowali funkcjonariusze z Myszkowa i Katowic. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach sprawców.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie poszukują sprawców, którzy zdetonowali bankomat. Do zdarzenia doszło w środku nocy, 10 września przed 3:00 przy ul. Jasnej w Poraju. Straty materialne oszacuje bank.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, wspierana przez policjantów z Samodzielnego Pododdziału Kontterrorystycznego Policji z Katowic. Policyjni technicy kryminalistyki i pirotechnicy zabezpieczali ślady i gromadzili dowody. Jednocześnie policja apeluje do osób, które były świadkami ataku lub przejeżdżały między godziną 2:00 a 3:30 w rejonie Poraja samochodami wyposażonymi w kamery rejestrujące obraz, aby zgłosiły się do myszkowskiej komendy.

Jeżeli ktoś zarejestrował obraz z tej miejscowości, może to pomóc śledczym w ustaleniu sprawców. Wszelkie informacje w tej sprawie należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie przy ul. Kościuszki 105, pod numerem tel.: 34-315-32-55 oraz na numery alarmowe 997 lub 112.

KR

[huge_it_slider id=”1″]

 

Miejska TV