Wypadek traktorzysty w Hutkach

Doszło do wypadku w powiecie częstochowskim. W niewyjaśnionych okolicznościach mężczyzna spadł z ciągnika w trakcie prac gospodarczych.

14 września ok. 15:00 doszło do wypadku w Hutkach w gminie Konopiska. Na jednej z posesji właściciel, mieszkaniec tej miejscowości, wykonywał prace gospodarcze ciągnikiem. W niewyjaśnionych okolicznościach spadł z pojazdu. Traktor nieszczęśliwie przygniótł mężczyznę.

Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ponieważ uznano, że obrażenia, które odniósł 45-latek, są bardzo ciężkie. Ostatecznie mężczyzna został przewieziony do szpitala karetką. – Pod nadzorem prokuratury policjanci będą wyjaśniać szczegóły zdarzenia – mówi Marta Kaczyński z częstochowskiej komendy. W wypadku nie ucierpiały inne osoby. 15 września wciąż nie wiadomo, w jakim stopniu poważne okazały się jego konsekwencje dla poszkodowanego.

Aktualizacja:

Błędna okazała się informacja dotycząca wieku poszkodowanego. Miał 41 lat. 16 września okazało się, że niestety w wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Krzysztof Rygalik
rygalik@miejska.info.pl

[huge_it_slider id=”1″]

 

Miejska TV