Dwaj mężczyźni złapani z narkotykami w Jaworzniku

Piątek trzynastego był niefortunnym dniem dla dwóch młodych mężczyzn. Zostali zatrzymani do kontroli drogowej. Funkcjonariusze znaleźli przy nich między innymi amfetaminę.

W piątek 13 września dzielnicowi z Myszkowa uzyskali informację, z której wynikało, że młody kierowca volvo może posiadać narkotyki. Mężczyzna przyjechał do Jaworznika w gminie Żarki. Mundurowi spontanicznie pojechali na miejsce. Ok. 18:00 na ulicy Wschodniej właśnie w Jaworzniku, w rejonie masywu leśnego, napotkali wyżej wymieniony pojazd i postanowili go skontrolować.

27-letni kierowca i jego 28-letni pasażer na widok radiowozu zaczęli zachowywać się nerwowo, a to wzbudziło podejrzenia dzielnicowych. Rzeczywiście mężczyźni posiadali środki odurzające. Podczas kontroli policjanci znaleźli przy nich narkotyki i wagę. W sumie funkcjonariusze przejęli ponad 120 porcji amfetaminy i kilka gram marihuany.

Obaj młodzi ludzie zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. W sobotę usłyszeli zarzuty, a teraz będą tłumaczyć się przed sądem. Jeden pochodzi z gminy Żarki, drugi natomiast z gminy Koziegłowy. Grozi im nawet trzy lata za kratami.

KR
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie (zdjęcie poglądowe)

[huge_it_slider id=”1″]

 

Miejska TV