Nordic Team Częstochowa drugi w Pucharze Polski

W zakończonym Pucharze Polski Nordic Walking częstochowianie stanęli na podium. Drużyna zdobyła drugie miejsce w drużynowej klasyfikacji generalnej.

W zakończonym 14 września w Hajnówce tegorocznym finale Pucharu Polski Nordic Walking częstochowianie zajęli miejsce na podium. – Najlepszy sezon w naszym wykonaniu !!! – stwierdziła po finale drużyna, która została wicemistrzem w klasyfikacji generalnej.

To nie wszystko. Nordic Team Częstochowa może poszczycić się 2️. miejscem na dystansie 5-ciu kilometrów, również 2️. na dystanse 10-ciu kilometrów oraz 4️. pozycją na dystansie półmaratonu. Co istotne, ekipa zajęła wcześniej 3. miejsce w drużynowej klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Nordic Walking 2018, a rok wcześniej uplasowała się tuż za podium. Jest to największy sukces w historii chodziarzy.