Dziesiąte urodziny Galerii Jurajskiej

Galeria Jurajska ma już dekadę. Z tej okazji zbudowane nad Wartą centrum handlowe organizuje dwudniową fetę urodzinową. Dla publiczności wystąpią między innymi Lady Pank i Marcin Daniec.

10 lat temu w Częstochowie została otwarta Galeria Jurajska. Obecnie jest to najpopularniejsze centrum handlowe w mieście, ale też jedno z popularniejszych w województwie śląskim, co roku odwiedzane przez ponad 7 mln osób. Dlatego 28 i 29 września Galeria organizuje dwudniową imprezę urodzinową, która odbędzie się zarówno wewnątrz marketu, jak i na plenerowej scenie przed obiektem. – Dziesiąte urodziny będą jedną z największych imprez, jakie dotąd zorganizowaliśmy. Szacujemy, że na imprezę wpadnie nawet kilka tysięcy osób. Dlatego podzieliliśmy ją na dwie sceny. Na jednej królować będzie taniec, moda i kabaret Marcina Dańca, na drugiej zaś muzyka z gwiazdą wydarzenia, czyli kultowym Lady Pank! – zapowiada Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

28 września na odwiedzających od godz. 15:00 czekać będą atrakcje, takie jak warsztaty robienia laurek i animacje dla najmłodszych, a także filmy z życzeniami składanymi m.in. przez przedstawicieli świata kultury i sportu. Takie życzenia będzie mógł złożyć także każdy uczestnik imprezy. Na 19:00 natomiast zaplanowano główny punkt pierwszego dnia. Na scenie wystąpi Marcin Daniec. Satyryk, artysta kabaretowy i stand-uper da popis swoich niezwykłych umiejętności, przez godzinę rozśmieszając publiczność żartami i estradowymi wcieleniami.

Drugiego dnia wewnątrz Galerii Jurajskiej od 14:00 dla odwiedzających na specjalnie przygotowanej scenie zaprezentowane zostanie kilkadziesiąt najnowszych kolekcji mody męskiej, damskiej i dziecięcej. Pomiędzy pokazami będą miały miejsce występy Częstochowskiego Teatru Tańca. Tymczasem na zbudowanej przed centrum scenie od 15:30 będzie można posłuchać pięciu zespołów rockowych z Częstochowy oraz okolic.

O 20:00 pojawi się Lady Pank, kultowa grupa znana z takich hitów jak ”Kryzysowa narzeczona”, ”Tańcz, głupia tańcz” czy ”Stacja Warszawa”. Zespół z frontmenem Janem Borysewiczem zagra ponad godzinny koncert. Na wielki finał Galeria przygotowała ekoatrakcję. Zamiast pokazu sztucznych ogni będzie można zobaczyć spektakularny pokaz świateł i laserów połączony z show muzycznym.

KR
Fot.: Galeria Jurajska/Guarana PR

[metaslider id=”15291″]

 

Miejska TV