Cztery osoby zginęły pod Radomskiem

Doszło do czołowego zderzenia osobówki z samochodem dostawczym na drodze krajowej nr 91. Śmierć poniosły cztery osoby.

Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego. 3 października ok. 13:40 na DK 91 w Bobrach w gminie Radomsko, jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, na prostym odcinku drogi kierujący dostawczym citroenem jumperem z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu.

W ten sposób 57-letni mężczyzna doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka fiatem uno, którym podróżowały cztery osoby – trzech mężczyzn i kobieta. Wszyscy zginęli na miejscu.

Na początku droga została całkowicie zablokowana, a policjanci organizowali objazdy. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowały służby ratownicze. Trwało zabezpieczanie dowodów. Następnie wprowadzono ruch wahadłowy, który ma zostać zniesiony ok. 17:00. Po wypadku przebadano kierowcę citroena na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy.

Aktualizacja:

Tragicznie zmarłe osoby to kobieta w wieku 70 lat, a także mężczyźni mający 47, 76 oraz 21 lat. Wszyscy byli mieszkańcami Radomska. Kierujący dostawczym samochodem pochodzi z gminy Dobryszyce, leżącej na północ od tego miasta.

KR
Fot.: KPP w Radomsku

[metaslider id=”15291″]

 

Miejska TV