AZS 2020 zagra w sobotę o przełamanie we własnej hali

Siatkarze Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa w najbliższą sobotę zagrają o premierowe zwycięstwo przed własną publicznością w rozgrywkach II ligi. Podopieczni Wojciecha Pudo w Hali Sportowej “Częstochowa” będą podejmować UKS Spartę Grodzisk Mazowiecki. Wstęp jest bezpłatny.

Za częstochowską drużyną jak dotąd trzy mecze. Siatkarze AZS-u 2020 zanotowali w tym czasie jedno wyjazdowe zwycięstwo oraz dwie porażki przed własną publicznością. Drużyna trenera Wojciecha Pudo z dorobkiem czterech punktów zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli.

Częstochowianie w najbliższą sobotę będą chcieli odnieść kolejną wygraną w sezonie, lecz pierwszą we własnej hali. – Bardzo chcemy wreszcie wygrać przed własną publicznością i dopisać kolejne punkty do ligowej tabeli – mówi Jędrzej Bąkiewicz, przyjmujący AZS-u 202. – Wiemy, że jeśli zagramy na swoim poziomie, to będzie dobrze. Na pewno chcemy notować progres z meczu na mecz i mamy nadzieję, że w parze pójdą za tym dobre wyniki.

Siatkarze Sparty w bieżących rozgrywkach zanotowali trzy porażki i plasują się na siódmej pozycji. W ostatnim meczu zdołali jednak zdobyć punkt w Rozprzy. Zespół rywali notuje progres i zapewne postara się o pierwszy ligowy triumf. Początek spotkania o godzinie 16.00. Wstęp na mecze siatkarzy Eco-Team AZS-u 2020 Stolzle Częstochowa jest bezpłatny.

KR
Źródło: AZS 2020
Fot.: Natalia Grabarczyk

[metaslider id=”15291″]

 

Miejska TV