W Krzepicach ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym

Wypadek nie skończył się dobrze dla kierującej osobówką. Kobieta trafiła do szpitala. Pojazdy zderzyły się czołowo w Krzepicach, w powiecie kłobuckim.

Do groźnego wypadku doszło w zeszłym tygodniu przy ul. 11-go Listopada w Krzepicach. 29 października, kilkanaście minut po 15:00, kobieta jadąca volkswagenem polo w kierunku ul. Kuźniczka na łuku straciła panowanie nad pojazdem, po czym przejechała na przeciwny pas i czołowo zderzyła się z ciężarowym manem.

Z miejsca zdarzenia 39-latka trafiła do częstochowskiego szpitala. Ciężarówkę z naczepą prowadził natomiast 52-letni mężczyzna, który nie wymagał pomocy lekarskiej. W czasie wypadku był trzeźwy, a stan trzeźwości kobiety będzie ustalony dopiero na podstawie zleconego badania krwi. Oboje kierujących są mieszkańcami powiatu kłobuckiego.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki razem z technikiem kryminalistyki, a obecnie sprawą zajmują się kłobuccy kryminalni, którzy prowadzą postępowanie nadzorowane przez częstochowskiego prokuratora. Śledczy według zapowiedzi skorzystają z opinii biegłych, w tym biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych.

KR
Fot.: KPP w Kłobucku

 

[metaslider id=”15291″]

 

Miejska TV