Częstochowa otwiera Sztuczne Lodowisko

Częstochowa przygotowuje się na okres zimy. W listopadzie otwarte zostanie Sztuczne Lodowisko, a jednocześnie trwa przygotowanie do udostępnienia mieszkańcom Miejskiej Ślizgawki.

W Święto Niepodległości 11 listopada rozpocznie się sezon zimowy na Sztucznym Lodowisku przy ul. Boya-Żeleńskiego 6/8. Z obiektu można będzie korzystać codziennie w godzinach 10:00-20:00. Jednocześnie trwają prace związane z uruchomieniem Miejskiej Ślizgawki w parkach podjasnogórskich ale termin jej udostępnienia mieszkańcom nie jest jeszcze znany.

Obiekt między 10:00 a 20:00 po raz kolejny funkcjonować będzie na terenie Miejskich Kortów Tenisowych przy ul. 3 Maja 1. Korzystanie z tafli, szatni i toalet będzie bezpłatne, a koszt wypożyczenie pary łyżew to 5 zł za godzinę. Mogą pojawić się przerwy w funkcjonowaniu obiektu, np. ze względu na dni świąteczne lub złe warunki atmosferyczne.

W obu miejscach systemy kasowe dostosowane są do korzystania z kart ”Częstochowski Senior”, ”Rodzina +”, ”Karta Dużej Rodziny” i ”Częstochowska Karta Mieszkańca”.

KR
Fot.: MOSiR

Więcej: Sztuczne Lodowisko
Więcej: Miejska Ślizgawka

[metaslider id=”15291″]

 

Miejska TV